3Dfo.cz /Blog / Virtuální prohlídka Karpatium residence

Virtuální prohlídka Karpatium residence

Před časem mne oslovil klient s dotazem, jestli bych byl schopen vytvořit interaktivní virtuální prohlídku na základě dodaných dat. A jako příloha poptávky byl i soubor se zdánlivě nesouvisející řadou obrázků o velmi nízkém rozlišení. Musím přiznat, že tady jsem se trochu zapotil a vzal jsem projekt jako výzvu. Vzpomněl jsem si na základy virtuálních prohlídek a jak funguje jeden ze základních prostorových modelů. Chvilku trvalo ořezat a seskládat obrázky pomocí speciálního softwaru do prostorové krychle. Určit správné pořadí, natočení a najednou to dávalo smysl. Klientovi jsem odpověděl, že to půjde. Na ukázku jsem klientovi zaslal i výstup 360° panorama ze zaslaných náhledových obrázků.

Klientovi se výstup líbil. Domluvili jsme se na ceně. Já obdržel balík obrázků ve vysokém rozlišení z 3D vizualizace celého projektu. Výsledkem je působivá virtuální prohlídka, kde se budoucí zájemci o bydlení mohou virtuálně projít po ulicích projektu, který je v počátcích výstavby.

 

Výslednou virtuální prohlídku si můžete prohlédnout zde:

www.3dfo.cz/panorama360/drs/

virtualni prohlídka

Upraveno: 26.11.2020 15:10:52

Kontakty

Václav Pospíšil - 3Dfo.cz
Michnova 1624
149 00 Praha 4
Česká republika


Tel.: +420 605 929 911
E-mail: info@3dfo.cz
www: www.3dfo.cz
IČO: 71383735


Partneři

Shoptet

^

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE