Virtuální prohlídky a 3D prohlídky

Fotografuji 360° virtuální prohlídky pro Google Mapy, 3D Matterport, i rozšířené virtuální prohlídky pro Váš web.

Virtuální prohlídky pro Mapy Google vytvářím již od roku 2015. Od roku 2016 jsem ověřeným profesionálním fotografem s certifikací pro Google mapy a mohu tak nabízet svým zákazníkům virtuální prohlídky a fotografie firem té nejvyšší kvality.

UKÁZKYCENYPOPTATREFERENCE

Co je virtuální prohlídka:

Virtuální prohlídka je prostorová sférická fotografie s úhlem záběru 360° která umožnuje pohled všude kolem Vás. Můžete se kolem sebe rozhlížet jako v reálném světě. Mezi jednotlivými panoramatickými kroky můžete snadno přecházet, pomocí šipek, nebo aktivních bodů. Virtuální prohlídka je plně kompatibilní napříč různými zařízeními od počítačů, přes mobilní telefony až po virtuální realitu jako je Oculus Rift / Quest, Sony VR, HTC Vive atp. Samozřejmostí je možnost umístit virtuální prohlídku do Vašich www stránek, sociální sítě a další služby.

Google Street View Trusted Photographer

Fotografie firmy

Součástí fotografování virtuální prohlídky je i vytvoření profesionálních fotografií exteriéru a interiéru provozovny. Tyto fotografie můžete použít pro další propagaci své společnosti na internetu nebo v tištěných médiích.

Fotografuji firmy, firemní interiéry i exteriéry, nebo Konferenční sály.

Další využití virtuální prohlídky

Mapami a vyhledáváním na Google využití virtuální prohlídky nekončí. Kompatibilita se všemi zařízeními včetně mobilních telefonů umožňuje umístit virtuální prohlídku do Vašich internetových stránek. Budete ji moci vložit na sociální síť Facebook nebo jako video do svého Youtube kanálu.

Ukázky realizací

Výběr z refenčních virtuálních prohlídek, které jsem pro své zákazníky realizoval. Více ukázek naleznete na straně REFERENCE.

Cena virtuální prohlídky

Cena virtuální prohlídky se odvozuje především od velikosti a složitosti snímaného prostoru. Tím se stanoví počet a hustota potřebných panoramatických kroků. Potřebný čas na snímání prostoru a čas který bude třeba na zpracování a retušování dat pro virtuální prohlídku.

Malá virtuální prohlídka

Do 20m2

Cena od 5 500,- Kč

Cca 10 panoramatických kroků. Malá prodejna, kadeřnictví, prádelna, opravna, kancelář, rychlé občerstvení

Doba snímání malé virtuální prohlídky je řádech desítek minut.

Ukázka 1 Ukázka 2

Poptat prohlídku

Středně velká prohlídka

Do 300m2

Cena od 10 000,- Kč

10 - 25 panoramatických kroků. Běžná prodejna do cca 300m2, restaurace / kavárna / jídelna, hotel do 10 místností, školící prostory, učebny, ordinace / čekárny, firemní prostory do 10 místností

Středně velká virtuální prohlídka je nasnímána za přibližně 3 - 4 hodiny.

Ukázka 1 Ukázka 2

Poptat prohlídku

Velká virtuální prohlídka

Od 400m2

Cena od 21 000,- Kč

30 a více panoramatických kroků. Hotelové komplexy, velké prodejny, sportovní centra, autosalony, hobby markety, skladové komplexy, školy a školní areály

Doba potřebná pro snímání velké virtuální prohlídky 1-2 dny.

Ukázka 1 Ukázka 2

Poptat prohlídku

Velmi rád Vám vytvořím individuální cenovou nabídku dle Vaší specifikace. Součástí vytvoření virtuální prohlídky mohou být i fotografie interiérů a exteriérů Vaší firmy. Tyto fotografie můžete použít pro svou další propagaci u firemních profilů, katalozích, webových stránkách, sociálních sítích atd...

Poptávka virtuální prohlídky

Máte zájem o virtuální prohlídku? Vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a já Vás budu co nejdříve kontaktovat s konkrétní cenovou nabídkou realizace virtuální prohlídky.

Kdyby Vám online poptávka nevyhovovala, neváhejte mne kontaktovat na email info@3dfo.cz nebo tel. číslo +420 605 929 911. Velmi rád Vám pomohu s výběrem vhodného řešení virtuální prohlídky na míru pro Vás.

*

*

*


(Adresa, Město, PSČ, nebo jen GPS. Co máte k dispozici.)

Další informace:

osobních údajů.

 

Kontakty

Václav Pospíšil - 3Dfo.cz
Michnova 1624
149 00 Praha 4
Česká republika


Tel.: +420 605 929 911
E-mail: info@3dfo.cz
www: www.3dfo.cz
IČO: 71383735


Partneři

Shoptet

^

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE