Virtuální prohlídky firem
3D produktová fotografie

Virtuální prohlídky - panorama 360°

Oživte a zvýrazněte prezentaci Vaší společnosti na internetu interaktivní virtuální prohlídkou. Vaši zákazníci mohou navštívit vaši firmu nebo provozovnu přímo z Google vyhledávání nebo map. Z vašeho profilu na Google+ nebo Facebooku. Virtuální prohlídka Vaší provozovny nebo firmy umožní Vašim zákazníkům navštívit vás ihned a z pohodlí domova nebo z mobilu na cestách.

Vytvářením virtuálních prohlídek se zabývám již od roku 2014 a to nejen na úrovni běžného fotografa, ale i systému vytváření jako takového. Mohu tedy vytvářet virtuální procházky nad rámec obecného systému. Níže naleznete ukázky možností.

 Virtuální prohlídky (procházky) vytvářím technologií multi-expoziční HDR fotografie pomocí profesionální techniky Nikon. Jako softwarové řešení používám profesionální software PTGui. Pro export na Google Maps, využívám Google Street View kde mám status Trusted (prověřený fotograf). Dále mohu nabídnout licencované technologie Pano2VR5 a KRPano. Díky těmto technologiím mohu vytvořit prohlídky jak pro veřejné systémy jako je Google Street View, nebo Roundme. Stejně tak i pro přímé uložení virtuální prohlídky na Vašich stránkách, bez předávání dat kamkoli jinam.
Navíc aktivně využívám technologii virtuální reality pomocí brýlí pro chytré telefony a virtuální prohlídku mohu pro tuto technologii snadno a rychle připravit.

Google Street View / Business View - Virtuální prohlídky určené pro mapy Google a pro mobilní aplikaci Street View. Virtuální prohlídka se na mapách zobrazuje formou modrého bodu na mapě, nebo ve fotogalerii u Vaší provozovny. Při použití více panoramatických kroků, lze virtuálně procházet celou provozovnou. Technologie umožňuje přepnutí do virtuální reality.

Nabízím možnost tz. One shot virtuální prohlídky. Tedy prohlídky zhotovované pomocí 360° kamery. Zhotovení je extrémně rychlé a lze tak snadno realizovat i rozsáhlejší prohlídky. Popřípadě mapování celých ulic, příjezdových cest, nebo rozlehlých areálů. Taková prohlídka se vyznačuje velmi nízkými náklady na zhotovení a vysokou rychlostí od fotografování po zveřejnění.

 

Ukázky možností - využití virtuální prohlídky

Virtuální prohlídka na mapách Google >> Po kliknutí se zobrazí v novém okně virtuální prohlídka penzionu v srci Šumavy umístěná v systému Google maps.

Tento tip prohlídky lze vložit do vlastních www stránek pomocí tzv. Embed sdílení. Tedy prohlídka je fyzicky umístěná v systémech Googlu a vy ji na svých stránkách zobrazujete. Viz Ukázka: 

Virtuální prohlídka na vlastní serveru

Z mnoha důvodů není nutné vkládat prohlídku do veřejné mapy. Ať se již jedná o možnost zcela soukromé distribuce, pro vybrané klienty. Tak třeba pro použití v realitních kancelářích, kde není žádoucí spojovat prohlídku s konkrétním místem na mapě. Data jsou tak zcela Vaší zprávě a je možné do prohlídky umístit třeba i měřící kódy pro Google Analytics atp.. Viz ukázka virtuální procházky po hradě Okoř, která je uložená u těchto www stránek:

Prohlídka uložená na vlastním serveru umožňuje mnoho dalších nastavení, změn menu, možnosti automatického přehrávání a mnoho dalších modifikací. Včetně možnosti lokálního Off-Line prohlížení.

Virtuální prohlídka ve virtuální realitě

Možnost prohlížet si 360°ponarama ve virtuální realitě je neuvěřitelným vizuálním posunem ve vnímání prostorové fotografie. Možnost svobodně se rozhlížet ve virtuálním prostoru a pomocí pohledu se posouvat po jednotlivých panoramatických krocích je vizuální podívanou budoucnosti. Tato ukázka Vám předvede, jak zobrazení pro náhlavní VR sadu vypadá. Do tohoto pohledu se můžete díky aktivním tlačítkům (brýle), přepnout i z výše uvedených ukázek.

 

Kontakty

Václav Pospíšil - 3Dfo.cz
Michnova 1624
149 00 Praha 4
Česká republika


Tel.: +420 605 929 911
E-mail: info@3dfo.cz
www: www.3dfo.cz
IČO: 71383735


© 2019 www.speedx.cz

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Další informace