3Dfo.cz /Blog / Virtuální prohlídka a fotografie interiérů showroomu výrobce diamantových šperků.

Virtuální prohlídka a fotografie interiérů showroomu výrobce diamantových šperků.

Pro firmu zabývající se prodejem investičních diamantů, výrobou a prodejem vlastních originálních diamantových šperků D.I.C. - Diamonds International Corporation, jsem vytvořil dvě virtuální prohlídky precizně doladěných interiérů Pražského showroomu a přilehlé kavárny. Jedna z virtuálních prohlídek byla určena pro propagaci prodejny na mapách Google pomocí systému Google Street View. Virtuální prohlídka navíc obsahuje logo zákazníka, které se zobrazuje při pohledu na podlahu v každém panoramatickém kroku. Virtuální prohlídka tím získává další rozměr a podporuje vizuální identitu firmy.

Druhá virtuální prohlídka je určena pro webovou prezentaci klienta a obsahuje na míru připravené rozšíření. Návštěvník má možnost při prohlížení virtuální prohlídky nahlédnout do výstavních boxů. Uvnitř těchto boxů má návštěvník možnost přibližovat si obraz až na úroveň jednotlivých vystavených šperků, posouvat se do stran a velmi detailně si tak prohlédnout obsah celého výstavního boxu. Vše je připraveno tak, že je možné celou takto upravenou prohlídkou procházet na počítači i na mobilním telefonu.

Součástí vytvoření virtuální prohlídky bylo i fotografování interiérů prodejny pro použití na sociální sítě a internetové profily zákazníka.

Virtuální prohlídky si můžete prohlédnout zde:

Virtuální prohlídka Google Street View

Otevřít Street View virtuální prohlídku v novém okně

Rozšířená virtuální prohlídka

Otevřít rozšířenou virtuální prohlídku v novém okně

 

Fotogalerie interiérů showroomu a kavárny:

Virtuální prohlídky a fotografie interiérůVirtuální prohlídky a fotografie interiérůVirtuální prohlídky a fotografie interiérůVirtuální prohlídky a fotografie interiérůVirtuální prohlídky a fotografie interiérůVirtuální prohlídky a fotografie interiérůVirtuální prohlídky a fotografie interiérůVirtuální prohlídky a fotografie interiérůVirtuální prohlídky a fotografie interiérůVirtuální prohlídky a fotografie interiérů

Upraveno: 5.10.2021 15:43:11

Kontakty

Václav Pospíšil - 3Dfo.cz
Michnova 1624
149 00 Praha 4
Česká republika


Tel.: +420 605 929 911
E-mail: info@3dfo.cz
www: www.3dfo.cz
IČO: 71383735


Partneři

Shoptet

^

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE