3Dfo.cz /Blog / Virtuální prohlídka - Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy

Virtuální prohlídka - Gymnázium a Střední odborná škola, Plasy

Vytvořil jsem velmi rozsáhlou virtuální prohlídku pro Gymnázium a Střední odbornou školu ve městě Plasy v okrese Plzeň-sever. Virtuální prohlídka se týkala 3 budov, Střední odborná škola, Internát a Gymnázium. Celkem jsem fotografoval více než 70 místností a celkovou virtuální prohlídku tvoří téměř 100 panoramatických kroků. Celou virtuální prohlídku školních budov propojuje jeden ovládací prvek složený z interaktivních půdorysů se zobrazením aktuální polohy návštěvníka. Díky těmto interaktivním prvkům návštěvník ví vždy, kde se nachází. Může přeskakovat mezi budovami a procházet jednotlivá podlaží až na úroveň učeben. Celá prohlídka je vzájemně propojena i animovanými body a návštěvník může procházet budovami a místnostmi jako ve virtuální realitě. Virtuální prohlídka je pochopitelně připravena i na virtuální zařízení a lze ji procházet s pomocí zařízení pro virtuální realitu. Od 3D cardboard brýlí s mobilním telefonem po sofistikované helmy pro virtuální realitu.

Součástí virtuální prohlídky jsou i popisné texty pro jednotlivé učebny a informační body s možnostmi zápisu detailních informací. Virtuální prohlídka je připravena i na vložení obrázků, videí, mluveného slova a dalších informačních prvků, které zatraktivní návštěvníkům jejich virtuální návštěvu. Primárním účelem virtuální prohlídky školy je nahradit dny otevřených dveří a podobné akce, které aktuální protipandemická opatření s Covid- 19 zakazují a umožnit zájemcům o studium virtuální návštěvu školy.

Virtuální prohlídku si můžete prohlédnout zde:

www.3dfo.eu/vrp/gsplasy/

Fotogalerie

Virtual tourVirtual tourVirtual tourVirtual tourVirtual tourVirtual tourVirtual tour

Upraveno: 13.5.2021 20:18:03

Kontakty

Václav Pospíšil - 3Dfo.cz
Michnova 1624
149 00 Praha 4
Česká republika


Tel.: +420 605 929 911
E-mail: info@3dfo.cz
www: www.3dfo.cz
IČO: 71383735


Partneři

Shoptet

^

Na těchto webových stránkách používáme cookies pro lepší použitelnost a analýzu návštěvnosti. Více informací o cookies a zpracování osobních údajů naleznete ZDE